Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Vieni svarbiausių biuro baldų - spintos

2010.09.08  

Funkcionalumas, praktiškumas ir patogumas biure – tai svarbiausi kriterijai, kuriuos įgyvendinus galima didinti darbo efektyvumą, našumą bei kokybę. Tikrai neveltui tie daug kalbama apie biuro patalpų išplanavimo svarbą. Daugelis įmonių šiandien siekia atrodyti modernios ir novatoriškos – žinoma, šie dalykai svarbūs. Tačiau nereikėtų pamiršti, jog tvarka ir protingas erdvės išnaudojimas taip pat yra daug lemiantys faktoriai. Jokiu būdu negalima apstatyti kabinetų nereikalingais baldais ir daiktais – kitu atveju biure nebus patogu judėti iš vieno kabineto į kitą ar netgi vaikščioti tame pačiame kabinete.

Kokie biuro baldai yra svarbiausi? Akivaizdu – tie, kurie dažniausiai naudojami – kėdės, stalai ir spintos. Apie biuro spintas vertėtų pakalbėti šiek tiek plačiau. Spintos – bene svarbiausias baldas, padedantis biure palaikyti tvarką. Be jų neapseis nei viena įmonė. Vieta spintoms biure turėtų būti parenkama pagal jų paskirtį – dokumentų spintos turėtų stovėti lengvai prieinamose vietose, kad būtų kuo paprasčiau pasiekiamos darbuotojams. Svarbiausi ir saugomi dokumentai – savo vietą atrasti turėtų vadovo kabinete.

Be dokumentų spintų, biure turėtų būti ir tokių spintų, kurios skirtos darbuotojų asmeniniams daiktams bei drabužiams. Tokios spintos padės užtikrinti elementarią tarką biure Jei biuro patalpos pakankamai erdvios – spintos gali būti statomos ir kabinetuose. Tačiau dažniausiai šie baldai montuojami koridoriuose – taip jie neužima papildomos vietos ir netrukdo darbuotojams. 

Jei biuro patalpos yra itin mažos – pasikonsultuokite su interjero specialistais arba baldų gamintojais, jie patars kaip efektyviau išnaudoti biuro erdvę.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio