Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Svarbiausia biuro patalpa

2010.09.13  

Įrenginėdami naujas biuro patalpas ar norėdami iš naujo pertvarkyti senas, daugiausiai dėmesio turėtume skirti reprezentacinėms biuro erdvėms. Būtent šiose patalpose įmonės svečiai bei klientai susidaro įspūdį apie įmonės veiklą.

Verslo pasaulyje – susitikimai bei derybos yra be galo svarbūs, kartais netgi lemiantys tolesnę veiklą bei plėtrą. Derybos, konferencijos, susirinkimai turėtų vykti atitinkamoje erdvėje – sėkminga jų baigtis priklauso ne vien nuo Jūsų profesionalumo, tačiau taip pat ir nuo aplinkos. Būtent todėl konferencijų ir susitikimų kambariui biure skiriama tiek daug dėmesio.

Kaip atrodys ši patalpa priklausys ir nuo to, į kokią veiklą orientuota Jūsų įmonė. Juk advokatų kontoros ir reklamos agentūros susirinkimų patalpa negali atrodyti vienodai.

Jei norite, jog biuro patalpos būtų išnaudotos efektyviai – pasitarimų kambariui skirkite didžiausią patalpą. Tuomet nereikės atskiros patalpos konferencijoms ar susirinkimams. Tokią patalpą rekomenduojama ne pačiame biuro gale, tačiau kuo arčiau įėjimo – toks variantas patogesnis bendraujant su klientais. Žinoma, šis reikalavimas neprivalomas, tačiau esant galimybei – tikrai patogi išeitis.

Pasitarimų kambarys neturėtų būti niūrus. Tai gali trukdyti sklandžiam dialogui. Čia turėtų vyrauti šviesios (bet ne per daug ryškios spalvos), ne itin griežtos dizaino linijos. Tokioje patalpoje žmogus lengviau atsipalaiduoja psichologiškai, tad ir bendrauti yra paprasčiau.

Kokie biuro baldai reikalingi konferencijų, susirinkimų kambariui? Žinoma, pats svarbiausias baldas čia yra stalas, prie kurio vyks derybos. Biuro kėdės taip pat turėtų būti parenkamos atitinkamos.

Prieš įrengdami tokią patalpą, pasikonsultuokite su interjero specialistais – jie tikrai padės atrasti naujų ir netikėtų dizaino sprendimų.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio