Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Langų dekoro elementai kuria Jūsų namų jaukumą

2010.09.15  

Namai užima svarbiausią vietą mūsų gyvenime. Čia grįžtame po sunkios darbo dienos ieškodami poilsio ir ramybės, čia miegame, leidžiame savo laisvalaikį. Namai turi būti tokie, kad į juos norėtųsi grįžti – nesvarbu kokį interjero stilių pasirinksite savo namams, svarbiausia, jog juose Jums patiems būtų gera.

Kas kuria namų jaukumą? Net ir mažiausios ir rodytųsi nepastebimos interjero detalės, akcentai prisideda prie bendro namų vaizdo. Viena svarbiausių interjero detalių – tai langų puošybos elementai : žaliuzės, romanetės, „roletai“ (ritininės žaliuzės) ar užuolaidos.

Žaliuzės yra pats praktiškiausias langų dekoravimo elementas. Jos nereikalauja tiek daug priežiūros kaip užuolaidos, kurias reguliariai reikia skalbti. Žaliuzes užtenka kartą į kelias savaites nuvalyti drėgnu skudurėliu.

Ši interjero detalė yra bene universaliausia – žaliuzės gali kabėti tiek virtuvėje, tiek miegamajame kambaryje, tiek ir svetainėje.

Visuomenėje vis dar vyrauja stereotipas, jog žaliuzės labiausiai tinka biuro patalpose. Vertikalios žaliuzės tikrai dažnai pasirenkamos kuriant biuro interjerą, tačiau dažniau ne dėl jų išvaizdos, bet dėl funkcionalumo. Žaliuzių pagalba labai lengva reguliuoti šviesos, patenkančios į patalpą, kiekį. Tačiau žaliuzių yra įvairiausių rūšių ir spalvų, tad jas labai lengva pritaikyti bet kokio stiliaus interjere.

Itin mėgstamos šiandien yra medinės žaliuzės. Medinės detalės interjere suteikia namams savito šarmo ir jaukumo. Medinės žaliuzės dažniausiai pasirenkamos miegamajam kambariui. Taip pat sparčiai populiarėja ir vertikalios tekstilinės žaliuzės. Šios žaliuzės dažniausiai papuošia namų svetainę.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio