Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Kuo geriau jausis darbuotojai, tuo efektyvesnis bus jų darbas

2010.10.07  

Darbas biure daugeliui iš mūsų pirmiausiai asocijuojasi su kasdiene įtampa, nuolatiniu šurmuliu bei žinoma darbu prie kompiuterio. Dirbti ofise nėra lengva ir ilgainiui darbuotojai pavargsta nuo nuolatinio triukšmo, įtemptos atmosferos, todėl paprasčiausiai išsenka emociškai – trumpiau tariant, dingsta motyvacija dirbti.

Tačiau bet kokį darbą galima padaryti lengvu ir įdomiu, sukūrus tinkamą aplinką. Jei darbas tikrai įtemptas – biure tiesiog privalo būti įrengti poilsio kambariai. Šiose poilsio zonose, darbuotojai gali trumpam atsikvėpti ir pailsėti. Vakarų valstybėse tokiuose poilsio kambariuose dažnai pastatomi įvairūs minkšti baldai (minkštasuoliai, kušetės ir pan.), čia darbuotojai gali net nusnausti kelias minutes. Žinoma, tai nėra labai realu mūsų šalyje (vis dėlto skiriamės nuo vakariečių savo mentalitetu), tačiau sukurti zoną, kurioje darbuotojai gali ramiai prisėsti ir išgerti kavos – tiesiog būtina.

Dar vienas erzinantis dalykas biure yra kabinetai. Nieko negali būti blogiau, kaip lakstyti iš vieno kabineto į kitą, norint pasitarti su kolegomis ar perduoti dokumentus. Vertėtų pagalvoti kaip išspręsti šią kabinetų problemą. Pažvelgus į Vakarus (o taip pat ir į kai kurias modernesnes, novatoriškesnes Lietuvos įmones) pastebėsime, jog daugelis jų biure naudoja pertvaras. Pertvaros sukuria individualią darbo erdvę kiekvienam darbuotojui, tačiau kartu netrukdo kolegoms bendrauti tarpusavyje.

Visuomet atsižvelkite į savo darbuotojų poreikius ir pageidavimus – taip sukursite tinkamą biuro erdvę. Kuo geriau jaučiasi darbuotojai – tuo efektyviau jie atlieka savo darbus.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio