Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Kodėl biuro interjeras yra toks svarbus?

2010.10.13  

Darbuotojų gerovei užtikrinti šiandien skiriama vis daugiau dėmesio. Tai lėmė tiek techninė, tiek informacijos sklaidos pažanga, tiek modernumo siekis. Daugelio valstybių orientacija į Vakarus lėmė palankesnių darbo sąlygų atsiradimą, taip sukūrė ir naują požiūrį į darbą. Anksčiau buvo keliamas klausimas „kaip priversti darbuotojus dirbti greitai ir kokybiškai?“, tuo tarpu šiandien jau suprantama, jog darbo kokybę lemia darbuotojų savijauta, tad šiandieniniame pasaulyje keliama jau kita užduotis – „kaip sukurti kuo palankesnes sąlygas darbui atlikti?“.

Svarbiausias dalykas biure – biuro baldai. Jie turi būti funkcionalūs bei ilgaamžiški. Jei renkatės naujus baldus savo biurui, pirmiausiai atsižvelkite ne į jų išvaizdą, tačiau būtent į funkcionalumą. Geriausi biuro baldai yra reguliuojamo aukščio (tokios būna tiek biuro kėdės, tiek stalai) – tuomet kiekvienas darbuotojas prie savo darbo vietos galės prisitaikyti individualiai. Žinoma, prieš pirkdami biuro baldus išsiaiškinkite ar Jūsų darbuotojai neturi specialių poreikių, sveikatos nusiskundimų – visa tai taip pat gali lemti vienokių ar kitokių biuro baldų pasirinkimą.

Kalbant konkrečiai apie biuro estetinę apdailą – pagrindinė jos paskirtis yra sukurti tam tikrą nuotaiką, pagyvinti darbo atmosferą. Biuro erdvė paprastai būna suskaidyta į kelias zonas – darbo erdvė, poilsio kambariai, reprezentacinės erdvės (laukiamoji patalpa, skirta klientams, taip pat ir vadovo kabinetas). Paprastai šios patalpos yra įrengiamos ne vienodos. Darbo erdvėje dažniausiai laikomasi minimalizmo, vengiama ryškesnių spalvų. Poilsio kambariai įrengiami gana įvairiai – čia statomi minkšti baldai, nevengiama sienas nudažyti ryškesnėmis, žaismingesnėmis spalvomis. Tuo tarpu reprezentacines zonas stengiamasi padaryti kuo solidesnes, rimtesnes – taip siekiama sukurti įspūdį įmonės klientams bei svečiams.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio