Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Viena reikalingiausių erdvių biure – poilsio kambarys

2010.10.21  

Šiandien labai daug yra kalbama apie tai, jog darbuotojams privalo būti sukurtos pačios geriausios darbo sąlygos – tai gerina darbuotojų psichologinę savijautą biure ir taip netiesiogiai padidina darbo kokybę bei efektyvumą. Ši idėja į Lietuvą atkeliavo iš Vakarų Europos ir nors ji dar nespėjo čia pilnai „prigyti“, moderniausios bei novatoriškiausios įmonės jau ja vadovaujasi.

Darbuotojų gerovės užtikrinimas neapsiriboja vien patogių bei funkcionalių darbo vietų sukūrimu. Žinoma, tai yra be galo svarbu, tačiau lygiai taip pat svarbu yra ir sukurti poilsio erdvę darbuotojams. 

Į poilsio kambarius dažnai žiūrima skeptiškai, teigiama, jog jie blaško darbuotojus, atitraukia nuo darbo, mažina susikaupimą. Tačiau pažiūrėkime iš kitos pusės: darbuotojai negali visą dieną sėdėti prie savo darbo stalo, prie kompiuterio ir šusnies dokumentų – tai vargina. Kuo labiau pavargęs žmogus, tuo didesnė tikimybė, jog jo atliekamame darbe įsivels klaidos ir netikslumai. Trumpam pakilus nuo darbo stalo ir prisėdus ramiai išgerti kavos dingsta visa darbo dienos įtampa ir stresas.

Be to, poilsio kambariai tarnauja ir norint sukurti darnų kolektyvą, kas yra kiekvieno darbdavio svajonė. Poilsio kambarys yra neoficiali erdvė, būtent tai padeda komandai lengviau bendrauti tarpusavyje. 

Įrenginėjant poilsio kambarius pasitarnauja minkšti baldai: čia galime rasti krėslų, minkštasuolių, kai kurie biurai poilsio kambariuose įrengia netgi kušetes, jog prireikus darbuotojas galėtų penkioms minutėms nusnūsti.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio