Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Kelios taisyklės, kaip teisingai išsirinkti baldus biurui

2010.10.26  

Biuras be baldų egzistuoti negali, kaip ir negali egzistuoti efektyvus darbas prastomis darbo sąlygomis. Biuro baldai yra vienas pagrindinių veiksnių, galinčių padėti sukurti teisingą ir tinkamą darbo aplinką – o visa tai, žinoma, gerina ir darbuotojų savijautą, bei didina darbo kokybę.

Ar renkantis biuro baldus verta išleisti daugybę pinigų? Priimta manyti, jog norint įsigyti ergonomiškus biuro baldus teks pakloti daugybę pinigų. Šis įsitikinimas nėra visiškai teisingas. Žinoma, patys pigiausi ir iš prastų medžiagų pagaminti biuro baldai, tikrai nebus nei kokybiški, nei ergonomiški. Tačiau tai dar tikrai nereiškia, jog privalote rinktis pačius brangiausius ir geriausiai išreklamuotus biuro baldus.

Ką reikia žinoti apie darbuotojus, renkant baldus biurui? Yra keli faktoriai, į kuriuos atsižvelgti privaloma. Pirmiausiai tai yra darbuotojų ūgis bei lytis. Tai ypač svarbu renkant tokius biuro baldus, kaip kėdės. Taip pat svarbu žinoti ar darbuotojas kairiarankis ar dešiniarankis – jei norite pasirinkti modernesnio dizaino stalą, kurio kraštų linijos yra netiesios, šis faktorius yra itin svarbus.

Geriausia, jog biuro baldai būtų reguliuojamo aukščio (tiek kėdės, tiek stalai) – tuomet kiekvienas darbuotojas prie savo darbo vietos galės prisitaikyti individualiai ir taip išvengsite darbuotojų diskomforto problemos.

Tai tik keli pagrindiniai faktoriai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis baldus biurui. Yra ir daugybė kitų kriterijų, dažniausiai jie būna individualūs, tad renkantis baldus biurui visuomet atsižvelkite į esančias aplinkybes.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio