Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Svarbiausi baldai biure

2010.11.03  

Biuro baldai yra ne vien tik svarbi ofiso interjero dalis. Jie turi būti patogūs, ergonomiški ir funkcionalūs – būtent šios biuro baldų savybės užtikrina gerą darbuotojų savijautą ir taip netiesiogiai gerina darbo efektyvumą bei kokybę.

Kokie biuro baldai yra svarbiausi? Žinoma, didžiausią dėmesį reikėtų skirti tiems baldams, kurie sukuria darbo vietą – stalams bei kėdėms. Renkantis šiuos pagrindinius baldus, reikėtų atsižvelgti ir į darbuotojų pageidavimus – galbūt kai kurie iš jų turi specialių poreikių, susijusių su sveikatos sutrikimais. Geriausia, jog kėdės bei stalai būtų reguliuojamo aukščio – taip kiekvienas darbuotojas galės prisitaikyti prie savo darbo vietos individualiai.

Kitas labai svarbus biuro baldas yra spintos. Tai baldas, kurio pagalba biure yra užtikrinama tvarka. Jei spintų biure yra per mažai, tuomet nėra pakankamai vietos visiems reikalingiems dokumentams sudėti ir dažnai dokumentai tiesiog pasimeta popierių šusnyje. Spintų būna įvairiausių – su varstomomis ar stumdomomis durelėmis, užrakinamų ir be užrakto ir t.t. Kokias spintas rinktis turite nuspręsti atsižvelgdami į savo poreikius.

Taip pat labai svarbu yra ir biuro baldų išdėstymas biure. Kaip geriausiai išdėstyti baldus erdvėje daugiausiai priklausys nuo to, kokio dydžio yra patalpos. Kuo mažesnės patalpos, tuo biuro baldai turi būti išdėstyti kompaktiškiau (kad netrukdytų laisvai judėti iš vienos darbo vietos į kitą).

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio