Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Trumpa pertraukėlė darbo metu

2010.12.01  

Kartais norint pasiekti geresnius rezultatus verčiau trumpai pailsėti, nei toliau tęsti darbą. Šiame straipsnyje aprašysiu paprasčiausius atsipalaidavimo biure būdus.

Pažiūrėkite pro langą. Žvilgsnis į toli esantį objektą ne tik leis pailsėti tavo akims, bet ir padės sudėlioti mintis. Kai susikoncentruoji į mažiau reikšmingą objektą atrodo, kad svarbios mintys atranda savo vietą . Be to, ar prisimeni, kada tau visada šaudavo geriausios idėjos? Būtent tada, kai išlaisvini mintis ir leidi joms skrieti laisvai.

Pasigamink kavos ar arbatos. Įmonės virtuvėlėje vyksta ne tik gėrimų ar mažųjų užkandžių gamyba. Virtuvėje nutinka vienas svarbiausių žmogui procesų – bendravimas. Pasikalbėjęs su bendradarbiais gali atrasti naujų iškilusių sunkumų sprendimo būdų, surasti pagalbos ar gauti gerų patarimų. Taip pat gamindamas gėrimą leisi pailsėti savo akims. Jas teks patraukti nuo kompiuterio ekrano. Jei nori ilgesnės pertraukos, pasiūlyk arbatos visiems savo bendradarbiams. Ko gero užtruksi ilgiau, bet tapsi truputi populiaresnis.

Rankoje laikydamas arbatą ar kavą gali tęsti savo kelionę. Įvertink ar tavo smegenys ataušo. Jei ne, ieškok patogios vietos 15 minučių pasisėdėjimui. Geriausiai tam tinka poilsio kambaryje ar jūsų įmonės pastato foje esantys minkšti baldai. Svarbu ne tai, ar jie yra minkšti, o kaip sedėdamas ant jų jautiesi: svarbiausia įsitaisyti patogiai ir trumpai atsipalaiduoti.

Jei turi savo kabinetą , verčiau įsitaisyk savo kabinete. Besiilsinčio vadovo vaizdas darbuotojus gali demotyvuoti dirbti ir paskatinti taip pat ilsėtis. Tiesa, jei jūsų kabinete nėra, kur patogiai įsitaisyti, apsivarstykite naujų baldų pirkimo galimybę. Minkšti baldai pasitarnaus ne tik, kaip poilsio kampelis, bet ir leis maloniau priimti jūsų kabineto lankytojus.

Paprastiems darbuotojams, kurie neturi galimybės atsiriboti nuo savo kolegų gali padėti ausinės. Mėgstama muzika ne tik leis palaikyti darbo ritmą, gerai nuteiks, bet ir leis atsipalaiduoti. Negirdėsite jums nenaudingų pokalbių nuotrupų, negirdėsite svetimų telefono skambučių. Tai leis susikoncentruoti ties darbu arba atsipalaiduoti.

Taigi, darbe atsipalaiduoti naudinga ir netgi būtina. Kai tik jaučiate, kad mintys sukasi ne apie darbą, o akys ir nugara sako, kad užtenka sėdėti, darykite petraukėlę.

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio