Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Išvados apie kėdes

2011.06.14  

Paskutiniu metu teko bendrauti su daugeliu skirtingų sričių specialistų. Daugelio jų klausiau apie namų baldus, man ypač aktualu buvo kėdės parinkimas. Apklausęs kelis stalius, baldų salonuose dirbančius pardavėjus ir net užsiminęs apie šią temą pažįstamam psichologijos dėstytojui, padariau kelias išvadas. Perskaitykite jas, jei ruošiatės pirkti naują kėdę ar kitą jūsų komfortui sukurtą baldą. 

Pirmiausia tiesiog ant kėdės ar sofos atsisėskite. Ar ne elementaru? Turite gerai jaustis. Ne jūs turite prisitaikyti prie baldų, o baldai turi puikiai atitikti jūsų kūno linijas. Dauguma žmonių suklysta pirkdami baldus, kurie gerai atrodo ir dera prie namų interjero, tačiau atsisėdus ar atsigulus vis dėl to nėra patogūs. Geriausias būdas – išmėginti kuo daugiau skirtingų kėdžių, sofų ir kitų sėdėjimui pritaikytų baldų. Nėra nei vienos kėdės ar sofos, kuri galėtų būti patogi kiekvienam žmogui

Svarbiausia atsižvelgti į žmogaus kūno proporcijas. Visas komfortas priklauso nuo to, kaip patogiai galėsite ištiesti kojas, sulenkti rankas. Svarbu, ar jūsų nugara bus jums natūralioje ir patogioje pozicijoje. Paprasčiausiai, ta pati kėdė negali būti patogi ir aukštam žmogui, ir mažesnio ūgio. Jei ilgą laiką, kuris nors iš jų ant jos sėdės, gali kilti nugaros skausmų. Paprastai ant nepatogios kėdės bus sunku susikoncentruoti, atlikti darbus, galiausiai nukentės laikysena.

Viena didžiausių klaidų perkant kėdes vaikams – taupymas. Tėvai ieško pačio geriausio kainos pasiūlymo įvairiuose baldų prekybos centruose. Galiausiai nuperka nebrangią, bet nepatogią kėdę, kuri padaro žalos vaiko laikysenai. Be to, nepatogiai sėdint namų darbų darymas ar kiti prie stalo atliekami darbai gali tapti kančia. Taigi, nesitikėkite, kad jaunas aktyvus žmogus ilgai nepatogiai sėdės prie knygų.

Kokia bus kėdės paskirtis? Žinoma, jei ant jos tik pritūpsite užsimaudami batus, neinvestuokite daug pinigų, tačiau jei sėdėsite ant šios naujosios kėdės visą darbo dieną - ir didesnė investicija atsipirks. Patogi darbo vieta reiškia, kad jums bus malonu  ir galėsite susikoncentruoti ties pagrindiniais darbais, o ne kentėti, kai pajausite nugaros skausmus.
kėdės

Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio