Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Modernūs paveikslai

2012.03.15  
Menas ir kūryba yra tie du kertiniai akmenys, kurių pagalba sukasi pagalba. Jei nebūtų meno, žmogaus gyvenimas būtų labai nuobodus ir pilkas. Menas išlaisvina, laužo barjerus ir suteikia dvasinio peno sielai. Meno rūšių daug, tačiau šiandien noriu pakalbėti apie paveikslus.

 Kai kurie žmonės galvoja, kad paveikslai neturi jokios meninės vertės. Dažnai girdžiu šį posakį: „kažkokia makalynė“. Taip kalba tie, kurie nesupranta kas yra menas. Man labai gaila tokių žmonių, kadangi jie praranda galimybę suprasti meno subtilybes, bei pasisemti dvasinio peno. 

 Paveikslai kaip ir muzika, bei knygos padeda žmogui tobulėti. Įvairūs gamtos peizažai, motyvai ir kiti nestandartiniai sprendimai žmogų atpalaiduoja, ramina, suteikia jėgų kasdienybėje. Paveiksluose perteikiamos mintys įkvėpia, todėl šie meno kūriniai, kabantys jūsų kambaryje, gali būti geras motyvacijos šaltinis.

 Paveikslus galima kabinti ne vien dėl meninio impulso, tačiau jie pasitarnauja ir kaip trukumu maskuojantys daiktai. Ne vieną kartą girdėjau istorijų, kai statybininkų broką paslėpdavo būtent paveikslai, kuriuose esantys vaizdai nukreipdavo žmonių dėmesį. Įvairiose namo ar buto vietose kabantys paveikslai suteikia harmonijos ir šilumos. Mūsų šalyje labai daug pilkumos, tačiau paveikslai gali žmogų išvaduoti iš rutinos, bei priminti, kad būna ir šiltų, bei saulėtų dienų. Aš taip įdomiai pasakoju apie paveikslo meninę vertę, tačiau pamirštu paminėti kur juos būtų galima įsigyti. 

Interneto plėtra suteikia naujas galimybes, kurios neaplenkė ir meno industrijos. Dabar daugelis menininkų keliasi į internetą, todėl nenustebkite, kai žinomo menininko kūrinius rasite interneto portaluose. Internetinės meno galerijos suteikia puikias galimybes visiems menininkams parodyti savo paveikslus plačiam auditorijos ratui. Apie tokias galimybes seniau net nebuvo galima pagalvoti. Dabartiniai menininkai turi tiek daug galimybių prasimušti į plačiuosius vandenis, kad tai net ima stebinti. Į meno frontus stoja tiek pradedantys, tiek patyrę menininkai. Internetas skatina konkurenciją tarp žinomų ir dar tik pradedančiųjų menininkų, kurie neturi kitos galimybės pranešti apie save pasauliui. 

Pagrindinis privalumas yra tas, kad pradedantys menininkai savo kūrinius parduoda už itin mažas kainas, kurios tikrai nesikandžioja. Savo vardą jau įtvirtinę dailininkai už savo darbus prašo didesnių sumų, kurios kartais būna labai išpūstos. Puse sumos sumoki už vardą, panašiai kaip su „Apple“ produktais, kurių kainos milžiniškos, lyginant su konkurentų produkciją. 

 Internetinėse meno galerijose eksponuojami įvairios gamybos paveikslai. Vieni dailininkai tapo vienais dažais, kiti naudoja įmantrias technikas, bet svarbiausia, kad gaunamas unikalus rezultatas. Menas tuo ir gražus, kad jame nėra pilkumos, todėl kiekvienas žmogus gauną vienetinį paveikslą su autoriaus parašu, idant kvepėtų autentika. Kiekvienas išsirinks sau tinkantį ir patinkantį paveikslą, kuris papuoš jūsų namus, bei suteiks to ilgai laukto harmonijos efekto. Nieko nėra geresnio, nei šiluma alsuojantys namai.

 Paveikslai suteiks dvasinės ramybės, kadangi iš meno galerijos išsirinktas kūrinys atitiks jūsų reikalavimą. Gal jūs norite aštrių spalvų kombinacijos, o gal jums reikia tik jūros peizažo? Kiekvieno poreikiai skirtingi, tad ir kuriami paveikslai yra įvairiausi. 

 Tikiu, kad perskaitę šį straipsnį suprasite meno naudą. Gyvenimas yra labai nuobodus, jeigu nėra aplinką puošiančių dalykų, šiuo atvejų paveikslų. Aplinkos atrodo banalios, trūksta spalvų, bet paveikslas gali tai pakeisti. Nebijokite naujovių, kadangi nieko nenorinti viskas tampa labai nuobodu, o tada žmogus netobulėja, o tiesiog vegetuoja. Geras menas egzistavo ir egzistuos, todėl nebijokite įsileisti meno į savo namus. Paveikslai jums patiks, prižadu.

Modernus Paveikslai 
Įvertinkite straipsnį:
Komentarai: (0)
Jūsų komentaras:

Vardas:

 

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio