Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Terasų šildytuvai – vasarai pratęsti
2007.10.01  

Žvarbus vėjas ir vėsa už lango – dar ne priežastis, dėl kurių būtų galima atsisakyti maloniai praleisti laiką lauko terasoje. Puikus būdas pratęsti besibaigiančią vasarą – pastatyti specialų terasai apšildyti skirtą šildytuvą.

Lauko baseinai žiemoti turi švarūs
2007.09.05  

Maudymosi sezonas jau bemaž baigėsi. Tiek ežeruose ir upėse, tiek prie namų įrengtuose lauko baseinuose. Pastaruosius reikia paruošti žiemai.

Žalia žolė nesuželia pati
2007.08.07  

Net jeigu už vejos želdinimo paslaugas būsite pasirengę mokėti dvigubai daugiau nei kiti, nesitikėkite, kad prie jūsų namų tuoj pat pradės žaliuoti žolė. Aplinkos tvarkymo darbais užsiimantys specialistai išgirdę, kad plotas nedidelis, numoja ranka.

Sodas jūsų balkone
2007.07.18  

Balkoną paversti žydinčiu sodu visai nesunku. Reikia tik ryžtis pradėti. Įstiklinti ir atviri balkonai apželdinami skirtingai. Uždaras balkonas lieka gražus tik jo šeimininkams, atviras džiugina ir praeivių akis. Jam geriausiai tinka svyrantieji augalai.

Praktiški ir patogūs
2007.06.18  

Įvairaus dydžio medinės dangos sodyboje dažniausiai įrengiamos poilsio zonose, greta vandens telkinių, aplink gazonus, augesnius medžius arba pertvarkant sklypą šlaite.
Tokios medinės dangos vadinamos įvairiai: grįstais, pakylomis, deniais, sodo parketu. Jas sodyboje galima įrengti visur, kur reikia nestandartinio dydžio bei formų takų ar aikštelių.

Kad vejos prie namų netektų pjauti kelias valandas
2007.06.17  

Masiškai dygstant individualiems namams prekeiviai pastebi ir ypač išaugusią vejapjovių paklausą. Tačiau gyventojams, norintiems turėti išpuoselėtą pievelę šalia savo būsto, neretai būna neaišku, kaip šį prietaisą tinkamai pasirinkti.

Mažos vandens oazės sodyboje
2007.06.12  

Dekoratyvinis baseinas nuo seno yra bene pats gražiausias ir patraukliausias namo aplinkos elementas. Įvairaus dydžio, medžiagų ir formų dekoratyviniai vandens baseinai dažniausiai įrengiami gražiausioje sodybos vietoje. Veidrodinis vandens paviršius, atspindėdamas aplinką, sustiprina jos emocinį poveikį, vilioja žmogų ir traukia akį. Vandens baseinas bus tikrai dekoratyvus, jei jame bus įveista žuvelių ir varlyčių.

Pavasaris liepteliu ritasi
2007.06.07  

Tilteliai, liepteliai sodyboje - ne tik patogi susisiekimo tarp atskirų objektų priemonė, bet ir įdomus aplinkos akcentas. Tilteliai gali būti mediniai, akmeniniai, tiesūs, išlenkti, su atramomis ir be jų - medžiagų daug, tereikia teisingai pasirinkti. O tai pirmiausia lemia sodybos stilius ir savininko fantazija.

Klausytis vandens čiurlenimo
2007.05.10  

Kaskart sugalvojama vis įdomesnių būdų, kaip pagyvinti savo kiemą ar sodą vandens telkiniu. Dekoratyviniai vandens telkiniai gali būti visiškai maži, ne ką didesni už paukščių girdyklą, bet gali apimti ir 100 kv. m. Telkinio dydis dažniausiai pareina nuo jo paskirties, nuo sklypo dydžio, nuo šeimininkų norų ir finansinių galimybių.

Tarsi voratinklio gijos
2007.05.10  

Pirmiausia reikia numatyti dažniau eksploatuojamas sodybos vietas: kur važinėsite dviračiu, kur riedės sodo karučiai, kur norėsite pasivaikščioti, kuriais keliais naudositės nuolat, o kurie bus sezoniniai (pavyzdžiui, vasaros). Planuojant patartina atsižvelgti į vietovės reljefą ir, jei būtina, pasirūpinti vandens nuvedimo sistema, kad sklypas nemirktų.

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio