Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Gyvenimas stiklo namuose
2007.10.15  

Dar prieš penkerius metus baldai, pagaminti vien iš stiklo, būtų atrodę kaip romano apie tolimą ateitį iliustracija. Tačiau šiandien jie interjere jau įprasti.

Duoklė mediniams baldams
2007.08.27  

Alyvuotus ir vaškuotus medinius baldus prižiūrėti paprasčiau nei lakuotus ar dažytus.
Natūralaus medžio baldai – nebe naujiena Lietuvoje. Specializuotuose baldų salonuose dažniausiai galima įsigyti iš ąžuolo, uosio, pušies, beržo ar juodalksnio padarytų baldų.

Tarp moderno ir klasikos
2007.07.23  

Natūralios odos baldų priežiūrai reikia skirti daugiau dėmesio nei aptrauktiems dirbtine oda ar gobelenu.
Kokius odinius baldus pirkti, kad jie atitiktų norimą stilių, o kartu būtų praktiški ir ilgam? Kaip tokius baldus prižiūrėti?
Pats pirmas odinių baldų pardavėjų patarimas: pirkti natūralios odos baldus, bet ne odos pakaitus. Natūrali oda ilgiau nenusitrina, rečiau plyšta. Žodžiu, natūralios odos baldai laiko ilgiau.

Baldai, augantys su vaiku
2007.07.16  

Tėvai, rinkdami savo atžaloms darbo baldus, turi atsižvelgti į jų patogumą ir funkcionalumą.
Jei vaikas ruošiasi eiti į mokyklą arba mėgsta daug piešti, daryti rankdarbius, jam dirbti vertėtų įrengti atskirą vietą. Patogią, funkcionalią ir praktišką darbo erdvę sukurti pirmiausia padės tinkamai parinkti baldai.

Baro stalelis
2007.06.23  

Sumanius šiuolaikiškai įsirengti virtuvę, sunku atsispirti pagundai interjere įkomponuoti ir baro stalelį. Jis sukuria šventišką, neįpareigojančią nuotaiką, nuteikia poilsiui.

Šiuolaikinės knygų lentynos
2007.06.12  

Bibliotekų būna įvairių. Įvairūs ir knygų laikymo būdai. Šiuolaikiniame interjere atsiranda lengvos konstrukcijos, stelažai, etažerės, lentynos, o čia sudėtos knygos - jau ne tik žinių šaltinis, bet ir namų puošmena.

Sodo baldai - investicija į poilsį
2007.05.28  

Sodas užmiestyje, sodyba kaime ar keliolika žemės arų už nuosavo namo vis labiau populiarėja ne tik dėl galimybės užsiauginti ekologiškų daržovių. Į užmiestį ar kaimą ne vienas traukia tiesiog atsipūsti nuo miesto šurmulio. Kokia prabanga patogiai susėsti verandoje ar ant rasotos pievutės ir mėgautis rytine kava ar vakarieniauti grožintis saulėlydžiu. Čia smagu pavakaroti su draugais.

Natūrali mediena ir jos pakaitalai - draugai ar priešai?
2007.05.16  

Gyventojai, kuriems rūpi, kad jų aplinka būtų sveika, būstui įrengti ar jo apdailai stengiasi rinktis tik natūralias medžiagas. Viena mėgstamiausių tebėra natūrali mediena, iš jos gaminami ilgalaikiai baldai, laiptai, grindų bei lubų danga. Tačiau dėl nemenkos natūralios medienos kainos vis populiarėja gaminiai iš jos pakaitalų.

Minkštieji baldai: svarbu kas viduje
2007.05.16  

Pirkdami minkštus baldus pardavėjų dažniausiai teiraujamės apie gamintoją, vertiname modelio dizainą, matuojame, ar tilps numatytoje būsto vietoje, bandome įsivaizduoti, kaip nauja sofa ar fotelis atrodys tarp kitų baldų. Tačiau ne daugeliui kyla klausimas - o kas patikusio baldo viduje?

Knygų spintos - atgyvena ar interjero puošmena?
2007.05.16  

Turbūt nėra žmonių, kurie namie neturėtų nė vienos knygos. Nesvarbu, kelias ar keliasdešimt knygų turite, reikia jas kur nors laikyti. Knygų spintų ir lentynų pasirinkimas - didžiulis, tačiau ne visiems būstams jos vienodai gerai tinka.

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio