Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Ideali imitacija
2007.12.11  

Labai dažnai pradėjus kalbą apie grindų dangą anksčiau ar vėliau kas nors ištaria frazę: „Geriausiai čia vis dėlto tiktų parketas...“ Deja, parketas - ne kiekvieno kišenei. Be to, jam iškloti reikia nemenkų pastangų ir išlaidų. Viena iš alternatyvų tokioje situacijoje gali tapti laminatas. Net jei tai tik parketo imitacija.

Kas po mūsų kojomis
2007.11.03  

Grindų dangos priežūra - tai ne tik higiena. Tai ekonomija. Teisingai prižiūrimos grindys tarnauja ilgiau, o remonto išlaidos būna minimalios.

Grindis šildo ir elektra, ir vanduo
2007.10.31  

Sistemos pasirinkimą lemia ne tik būsto išplanavimas, bet ir ekonominiai svertai

Besirenkantiems grindų šildymą reikia išspręsti ne vieną galvosūkį: kuris būdas paprastesnis, kuris patikimesnis, kuris ekonomiškesnis.

Papuošti namus gali ir senos grindys
2007.10.06  

Net ir kelis dešimtmečius jau atitarnavusių apsilaupiusių medinių grindų neverta skubėti keisti naujomis ir šiuolaikiškesnėmis. Senosios dažniausiai dar gali atgimti naujam gyvenimui sušvisdamos įvairiomis spalvomis arba tiesiog parodydamos natūralų medienos grožį.

Lygus pagrindas – lygios grindys
2007.08.17  

Pagal tradicinę technologiją betono skiedinys, pagamintas iš 1 dalies cemento ir 3 dalių smėlio, liejamas ant armuotu metaliniu tinkleliu padengtos grindų konstrukcijos. Toks pasluoksnis tinka esant didesniems perdangos plokščių, kitiems nelygumams arba kai išvedžiotos komunikacijos.

Šildomosios grindys - tikras komfortas
2007.05.11  

Artėjant šaltajam metų sezonui vis dažniau susimąstome, jog reikėtų įsigyti vilnonių kojinių bei šiltų megztinių, nes šalta bus ne tik lauke, bet ir namie. Pro nesandarius langus ūžaujant vėjui, o radiatorių sušildytam orui kylant į viršų, namų grindys ir šeimininkų kojos lieka šaltos. To išvengia įsirengusieji šildomąsias grindis.

Alternatyva - šildomos grindys
2007.05.10  

Toks patalpų šildymo būdas patogus dėl kelių priežasčių. Viena, sutaupoma erdvės (šildymo sistema įrengiama po grindimis), antra, gyvenamojoje erdvėje susidaro žmogaus sveikatai palankesnis aplinkos oras. Pavyzdžiui, kambariuose ties grindimis būna 24-26 oC, o galvos lygyje apie 20-22 oC. Tokį temperatūrų režimą tradiciniai šildymo prietaisai vargu ar išlaikys. Be to, skirtingai nei įprastos sistemos, šiltos grindys neskatina konvekcinės oro cirkuliacijos, todėl jis neprisigeria dulkių.

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio