Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Modernūs paveikslai
2012.03.15  

Menas ir kūryba yra tie du kertiniai akmenys, kurių pagalba sukasi pagalba. Jei nebūtų meno, žmogaus gyvenimas būtų labai nuobodus ir pilkas. Menas išlaisvina, laužo barjerus ir suteikia dvasinio peno ielai. Meno rūšių daug, tačiau šiandien noriu pakalbėti apie paveikslus.

Spintos puošyba liaudyje
2011.12.12  

Liaudiški baldai, kurių dar prieš pusšimtį metų buvo pilnos kaimo trobos, dabar pamatyti galime beveik tik muziejuose. Retai kada kaimo gryčią dar puošia senieji kuparai ar liaudies raštais ornamentuotos spintos.

Išvados apie kėdes
2011.06.14  

Paskutiniu metu teko bendrauti su daugeliu skirtingų sričių specialistų. Daugelio jų klausiau apie namų baldus, man ypač aktualu buvo kėdės parinkimas. Apklausęs kelis stalius, baldų salonuose dirbančius pardavėjus ir net užsiminęs apie šią temą pažįstamam psichologijos dėstytojui, padariau kelias išvadas. Perskaitykite jas, jei ruošiatės pirkti naują kėdę ar kitą jūsų komfortui sukurtą baldą. 

Židinių kūrėjus šildo ne ugnis
2008.01.14  

Batsiuvys be batų. Taip galima apibūdinti ir klaipėdietį Arūną Kontrimą. Su žmona Olga Filatova-Kontrimiene užsiimantis židinių projektavimu bei interjerų kūrimu ir ne vieną interjerą židiniu papuošęs verslininkas savo namuose negali mėgautis jaukiai spragsinčia ugnele.

Miegamasis. Nauja ideologija
2007.11.13  

Miegamasis - asmeniškiausia kiekvieno būsto vieta. Šio kambario interjeras atskleidžia slapčiausius šeimininko būdo bruožus. Be to, kaip tvirtina psichologai, miegamojo dizainas daro poveikį mūsų psichikai net tada, kai miegame, todėl šio kambario interjerą būtina itin kruopščiai apgalvoti.

Daugiausiai simpatijų – viengungiškam butui
2007.11.12  

Kaune įsikūrusio dizaino centro „Artis“ lankytojai kelis mėnesius galėjo balsuoti už labiausiai patikusį 2006 m. sukurtą interjerą. Parodoje iš viso buvo eksponuojamos 45 interjerų nuotraukos. Trečius metus rengiamo „Metų interjero“ konkurso nugalėtoja tapo architektė iš Vilniaus Rasa Jonikaitė.

Natūralūs kailiai interjere
2007.10.25  

Kailis, kaip ir mediena bei oda, - viena tradiciškiausių priemonių būsto interjerui kurti. Kailiai asocijuojasi su prabanga, gerove, autentiškumu ir, žinoma, šiluma. Sunku būtų rasti kitą tokį „nereiklų“ aksesuarą: jis savaime efektingas, be jokių priedų - ar būtų nerūpestingai mesteltas ant grindų, ar ant laiptų, ar ant sofos krašto.

Namų stilius: jauku ir praktiška
2007.10.19  

Šiauliuose dirbančių interjero kūrimo specialistų teiravomės, kokie reikalavimai dabar keliami namų aplinkai. Interjero stilius, spalvos, naudojamos medžiagos, baldai, aksesuarai.

Natūralumas - gero skonio etalonas
2007.09.17  

Vienos spalvos mums patinka labiau už kitas, todėl sakoma, kad tai pati subjektyviausia dizaino sritis. Tačiau šviesūs natūralūs tonai patinka visiems.

Žanro klasika - juoda ir balta
2007.09.04  

Juoda ir balta tiek kartu, tiek ir atskirai praktiškai visose gyvenimo sferose yra laikoma klasika. Tačiau patalų dizaine viskas gali būti visiškai kitaip.

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio