Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Statybos stoja, kainos — ne
2008.07.25  

Statybinių medžiagų gamintojai ir pardavėjai pajuto, kad statybų šią vasarą sumažėję. Tačiau kai kurių medžiagų kainos ir toliau auga.

Būsto pirkėjai apipilami dovanomis
2008.06.26  

Statybų bendrovės ir toliau neriasi iš kailio, norėdamos įsiūlyti savo prekę.
Stengdamiesi pamaloninti naujakurius ir paskatinti būsto dar neturinčius gyventojus įsigyti pastogę, verslininkai priversti ieškoti ne tik originalių rinkodaros priemonių, bet ir gerokai paploninti pinigines.

Geras čiužinys - nei per minkštas, nei per kietas
2008.04.11  

Išsirinkus prastą čiužinį, ilgainiui gali pradėti tirpti galūnės, ims skaudėti stuburą, galvą. Neurochirurgas Albertas Norvaiša pataria atėjus į parduotuvę kaip reikiant pasivartyti ant pasirinkto čiužinio.

Nuolatinis būstas – iš kilnojamojo namo
2008.03.06  

Kauniečiai rado būdą legaliai statytis nelegalius namus. Apeiti ilgas ir varginamas projekto ir kitų dokumentų derinimo procedūras padeda iš užsienio įvežti vadinamieji mobilūs nameliai. Juos be leidimų galima statyti ir žemės ūkio paskirties žemėje.

Registruoti sandorius bus paprasčiau
2008.01.30  

Nuo šiol įsigyti nekilnojamojo turto bus paprasčiau. Norint įregistruoti būsto, žemės sklypo, komercinių patalpų pirkimo–pardavimo sandorius ar nuomos sutartis, nebereikės varstyti Registrų centro durų ir lūkuriuoti eilėse.

Paskolos klampina į neviltį
2008.01.21  

Nekilnojamojo turto kainoms sparčiai krintant žemyn, o kreditų palūkanoms vis didėjant, nebeišgalintiems susimokėti už būstą netrukus gali tekti benamių dalia.

Paskolų turėtojams skamba pavojaus varpai
2007.12.10  

Su augančiomis būsto paskolų palūkanomis didėjančios įmokos bankams gyventojus varo į neviltį, o bankininkai atmetinėja klientų prašymus išduoti paskolas.

Oro drėkintuvas gali duoti ne tik naudos
2007.12.09  

Perkant patalpų drėkinimo įrenginius reikia gerai įvertinti jų mikroklimatą.
Šildymo sezono metu patalpose oras tampa ypač sausas. Dėl to džiūva gerklė, skeldėja lūpos, sausėja oda, kankina kosulys. Tokius sveikatos sutrikimus sukelia ore sklandančios dulkės, kenksmingos dalelės ir susidaręs elektromagnetinis laukas.

Būsto stygius Lietuvoje diktuoja aukštas nekilnojamojo turto kainas
2007.11.11  

Nors dauguma finansų analitikų bei nekilnojamojo turto (NT) ekspertų prieš metus prognozavo būsto atpigimą, spauda mirgėte mirgėjo skambiomis antraštėmis apie NT kainų burbulo sprogimą. Tačiau taip neatsitiko. Kodėl?

Akcija
2007.11.09  

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio