Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
Mediniai namai konkurencijos nebijo
2008.05.12  

Mediniai namai šiuo metu vertinami kaip viena perspektyviausių individualios statybos rūšių. Svarbiausi kriterijai, padedantys jai išsilaikyti lyderių pozicijose, yra ekologiškos ir daugeliui gyventojų įperkamos medžiagos.

Rąstų namas primena gimtinę
2007.11.06  

Kodėl Kanados lietuvis panoro pasistatyti rąstų namą, nors Lietuvoje nėra buvęs ir tokių namų nematęs? Ir kodėl jam prireikė senovę primenančio būsto? Juk pasistatyti rąstų namą ne tik sunkiau, bet ir daug brangiau. Maža to, tokie čia net nestatomi.

Rąstinių namų savybės
2007.08.16  

Rąstiniai namai reiškia prestižą, ekologiją, sveiką gyvenimo būdą. Rąstinis namas yra suvokiamas kaip solidus ir patikimas statinys. Gyventi tokiame yra jauku, lyg ir „susiliejama su praeitimi“, nes spygliuočių medžių amžius, iš kurių yra pjaunami rąstai, siekia 120-150 ir daugiau metų.

Rąstinio namo statybos abėcėlė
2007.08.14  

Kaip ir visų statinių, rąstinių namų pagrindinės sudedamosios dalys yra sienojai, perdangų konstrukcijos, stogo konstrukcijos. Kiekvienai iš šių dalių būtų galima skirti po atskirą straipsnį, bet šį kartą pabandysime glaustai aprašyti tik pagrindinius niuansus. Šiame paragrafe trumpai aprašysime pagrindinius punktus, būdingus atitinkamai daliai, o vėlesniuose paragrafuose pabandysime juos panagrinėti plačiau.

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio