Straipsnių paieška

Tekstas Ieškoti >
„Satybų lyga" siūlo darbą palengvinančias stogo konstrukcijas
2009.02.09  

Tai kas pasaulyje senai žinoma, mūsų šalyje paprastai pritampa gana inertiškai. Tuo įsitikinęs bendrovės „Sta­tybų lyga" direktorius, technikos mokslų daktaras Darius Mykolaitis.
Jo manymu, bet kokia rinkos naujiena dažniausiai yra se­nos išsivysčiusios šakos rezultatas, kuris būna pakankamai dėsningas: atmesta kas neracionalu ir sudėliojama ta vei­klos struktūra, kuri reikalinga.

Statybų technologijos ir medžiagos
2009.02.09  

Nuolat tobulinamos, tačiau Lietuvoje naujovės plinta palyginti lėtai. UAB „Statybų lyga" direktorius, technikos mokslų daktaras Darius Mykolaitis teigia, jog šiuolaikines statybų technologijas, kurios jau seniai naudojamos Vakarų Europos valstybėse, būtina kuo plačiau diegti praktikoje. „Statybų lyga" specialistai projektuoja modernias stogo konstrukcijas - medines santvaras su dygliuota metalo plokštele. Apie jų privalumus, gamybos ypatumus bei panaudojimo galimybes „Meisteriui" pasakoja bendrovės vadovas Darius Mykolaitis.

Stogas ištirpsta gamtoje
2007.06.19  

Kiekvienas naujas namas atima iš gamtos po lopinėlį žemės. Kodėl gi neatidavus jai grąžos apželdinant savo namo stogą? Tai darė dar mūsų senoliai, o gamtą ypač tausojančios skandinavų tautos jų išmintį sėkmingai panaudoja ir šiuolaikinėje architektūroje.

Žalieji stogai
2007.05.10  

Turėti sodelį ant stogo yra kiekvieno miestiečio, mėgstančio gaivią žalumą ir gėles, svajonė. Tačiau būtina atminti, kad jie mažiau apsaugoti nuo nepalankaus klimato poveikio – pirmiausia nuo vėjo, skersvėjo ir saulės kaitros, negu paprasti žemai esantys sodai. Todėl tokiems sodeliams tinka tik atsparūs nykštukiniai medeliai ir žemaūgiai daugiamečiai augalai bei šviesomėgiai ir pilkalapiai augalai, vešantys sausose šiltose vietose: raugerškis, kadagys, sparnuvis, sidabražolė.

Kad nereikėtų dažnai keisti
2007.05.10  

Pagal formą stogų dangos būna surenkamos, lakštinės, ruloninės, membraninės bei mastikinės, o priklausomai nuo sudėties, skirstomos į organines, mineralines bei metalines.

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio