Projektų paieška

Bendras plotas

Aukštų skaičius

Projekto kaina

Garažas

Tekstas

(išplėstinė paieška) Ieškoti >
Apie mus

Kas mes?


NamuPlanai.lt - tai specializuotas namų, sodybų ar kitokios paskirties statinių projektų paieškos portalas. Mūsų tikslas - surinkti jau sukurtus įvairios paskirties statinių projektus, sugrupuoti ir pateikti mūsų lankytojams. Tokie projektai vadinami kartotiniais projektais. Jie kainuoja pigiau už individualius projektus, juos galima įsigyti iš karto, nes jie jau yra parengti, o kartais galima net ir pasižiūrėti į jau pastatytą statinį.
Mes patys neatliekame projektavimo darbų, tik pateikiame Lietuvos architektų darbus, padėdami žmonėms susirasti jiems tinkamiausią projekto variantą.


Kuo galime būti naudingi?

Ieškantiems namų projektų

Interneto portalas www.NamuPlanai.lt yra skirtas galvojantiems apie naujo namo statybą. Kam kurti iš naujo statinio individualų projektą jei galima išsirinkti vieną iš jau sukurtų kartotinių projektų? Jūsų patogumui NamuPlanai.lt portale veikia greita projektų paieškos sistema pagal daugelį kriterijų, leidžianti Jums greitai surasti Jūsų ieškomą projektą, kurį galite užsisakyti tiesiogiai susisiekę su architektu ar organizacija, užsiregistravusia mūsų portale. Mes suteikiame Jums galimybę tiesiogiai bendrauti su projekto autoriumi, kas yra labai svarbu prieš priimant svarbų sprendimą. Jei nerandate tiksliai ko norite, bet randate labai panašų projektą į tą, apie kurį svajojate, architektas sugaiš labai nedaug laiko jį pataisydamas, kad tiktų Jūsų reikmėms. Beliks tik gauti statybos leidimą ir pirmyn!
Pradėkite taupyti jau projektuodami, juk dar laukia brangi statyba.
Tikimės, kad šis portalas padės Jums surasti architektą, kuris įgyvendins Jūsų svajones.

Architektams


Kiekvienas architektas per savo kūrybinę praktiką yra sukūręs tokių statinių, kokių galbūt kas nors šiuo metu kaip tik ir ieško, bet dažniausiai šie kūriniai guli architekto dirbtuvėse ir niekas apie juos nežino. Mes sukūrėme šią svetainę tam, kad architektai galėtų publikuoti savo kūrinius, o interneto vartotojai galėtų lengvai juos rasti. Todėl architektams siūlome registruotis ir parodyti Lietuvos žmonėms kas Jūs esate ir ką kuriate. Jums nereikės kurti savo internetinės svetainės, tą padarėme mes, Jums beliko tuo pasinaudoti!


Statybos įmonėms

Svajonių namo statyba – tai nelengvas išbandymas kiekvienam. Susiduriama su daugybe klausimų, abejonių, svarstymų. Kiekvienas žingsnis turi savo finansinę, funkcinę ir estetinę vertę bei įtaką galutiniam rezultatui. Tam, kad namas nekeltų rūpesčių, būtų jaukus ir šiltas reikia gerų statybos specialistų ir medžiagų. Kiekvienas norime, kad namą statytų geriausi specialistai. Mes siūlome registruotis statybos įmonėms NamuPlanai.lt portale, rodyti savo įgyvendintus darbus, rašyti projektų sąmatas, publikuoti informaciją apie teikiamas paslaugas, padedant žmonėms išsirinkti įmonę, kuri statys svajonių namą."Namų Planai" kolektyvas

Čia galite užduoti klausimą mums.

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio