Architektų paieška

Tekstas Ieškoti >
Projektima

2007.06.26  
Foto
Kontaktai

Miestas:Vilnius

Adresas:Jakšto g. 9

Telefonai:8-676-45153

El.paštas:info@projektima.lt

Svetainė:www.projektima.lt

"PROJEKTIMA" - specializuojasi projektuojant įvairios paskirties patalpas, atlieka vidaus ir išorės statybos apdailos darbus, užsiima kontraktine baldų prekyba bei gamyba. Šiuo metu įmonėje veikia trys savarankiškos grupės:

- patalpų projektavimo grupė: projektuotojai dizaineriai pasiūlys Jums novatoriškas, išskirtines ir įdomias interjero sprendimo idėjas. Suprojektuos įvairios paskirties: butų, individualiųjų namų, kavinių, viešbučių, biurų ir kitų atskirų objektų patalpas.

- statybos apdailos darbų grupė: mūsų apdailos darbų komanda įrengs Jums suprojektuotą interjerą arba atliks darbus pagal Jūsų pateiktus brėžinius.

- baldų grupė: apimanti kontraktinę prekybą baldais, baldų projektavimą ir gamybą. Įmonės lankstumo ir universalumo dėka, galime suprojektuoti visų baldų, reikalingų ofisų, biurų, barų – restoranų, viešbučių, butų įrengimui, nuo ekonominės iki prestižo klasės. Įmonės specialistai padės Jums ne tik pasirinkti ir pritaikyti baldus, bet ir pakonsultuos, parinks medžiagas ir atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus, sumodeliuos pasiūlymą konkrečiam objektui.

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio