Projektų paieška

Bendras plotas

Aukštų skaičius

Projekto kaina

Garažas

Tekstas

(išplėstinė paieška) Ieškoti >
Dažniausiai užduodami klausimai

Lankytojo Klausimai 

Man patiko projektas, kaip jį įsigyti?
Kiekvienas individualus projektas yra sukurtas architekto arba įmonės. Spragtelėjus nuorodą projekto puslapyje prie užrašo "Projekto autorius" gausite autoriaus kontaktinę informaciją. Pasitaikius netikslumams užpildykite klausimo formą arba susisiekite telefonu su mumis - NamuPlanai.lt.


Radau patinkantį  projektą, ar man kainuos papildomai tai, kad projektas yra publikuotas NamuPlanai.lt portale?
Ne, nekainuos. NamuPlanai.lt portalo tikslas yra padėti vartotojams laisvai ir taupant laiką išsirinkti sau tinkamą projektą.

Turiu klausimą kurio nėra čia.
Puiku! Užpildykite klausimo formą arba susisiekite telefonu su NamuPlanai.lt.Architekto Klausimai 

Esu architektas, turiu sukūręs kelis įdomius projektus. Kaip juos publikuot portale?
Paspaudę šią nuorodą ir teisingai suvedę duomenis apie save el.paštu gausite patvirtinimą. Tada galėsite patalpinti savo projektus į NamuPlanai.lt portalą.

Esu architektas, dirbu įmonei X, bet turiu ir individualius projektus. Kaip juos publikuoti?
Tai galite padaryti dviem būdais:
1. Jei jūsų įmonė yra prisiregistravusi NamųPlanai.lt portale galite registruotis savo vardu nurodant, kad priklausote įmonei X ir be papildomų sutarčių galite publikuoti savo darbus kaip įmonės darbuotojas. Ieškodami projektų vartotojai matys jūsų ir įmonės kuriai dirbate kontaktus.
2. Jei jūsų įmonė nėra prisiregistravusi, Jūs galite prisiregistruoti kaip nepriklausomas Architektas ir publikuoti savo darbus.

Prisiregistravau ir sukėliau kelis projektus, kodėl jie nematomi viešam vartotojui?
Naujai prisiregistravusių vartotojų projektai yra publikuojami tik tada kai yra pasirašoma sutartis su NamuPlanai.lt. Pasirašyti sutartį galite vieneriems metams ir pusmečiui, kuri pagal susitarimą gali būti nutraukta.

Kaip pasirašyti sutartį su NamuPlanai.lt?
Prisiregistravus į NamuPlanai.lt yra paliekami asmeniniai duomenys kuriais remiantis NamuPlanai.lt su jumis susisieks. Jei nenorite laukti susisiekite su mumis telefonu 8 672 88724.

Esame statybos bendrovė statanti individualius namus. Turime didelį projektų pasirinkimą ir žemės plotus kur tie namai bus statomi. Ar galime reklamuotis jūsų portale?
Žinoma galite. Prisiregistravęs vartotojas gali būti vienas asmuo ar įmonė. Savo įmonės aprašyme galite įdėti visą turimą informaciją apie vykdomus projektus, o taip pat įdėti nuorodą į savo įmonės internetinį puslapį. Kiekvieno projekto aprašyme galite detalizuoti apie projekto realizavimo galimybes.


Kiek man kainuos ši paslauga ir kas įskaičiuota į kainą?
Mėnesinis mokestis architektams yra 39 Lt. Galimybė įkelti neribotą projektų kiekį. Jei to pageidaus architektai mes - padėsime suvesti projektus, sukelsime projektų vizualizacijas, be jokių papildomų mokesčių.


Užsiregistravusio vartotojo klausimai 

Kas yra profailas?
Profailas yra informacija apie projektų kūrėją. Tai kontaktinė informacija, nuotrauka, trumpas gyvenimo aprašymas.


Kokie yra vartotojų tipai?
Vartotojų tipai yra du: viešas vartotojas ir registruotas.
Viešas vartotojas yra bet kuris asmuo apsilankęs NamuPlanai.lt portale.
Registruotas vartotojas gauna teisę publikuoti savo sukurtų darbų aprašymus bei nuotraukas.


Ar registruotas vartotojas mato daugiau projektų nei viešas vartotojas?
Registruotas vartotojas mato tuos pačius projektus kaip ir viešas vartotojas. 


Kiek projektų galima publikuoti?
Projektų kiekis yra neribojamas. Informacija apie projektą turėtų būti išsami, pateikti 4 fasadų ir pastato aukštų planai. Rekomenduojame pateikti vieną ar kelias vizualizacijas ir jei projektas buvo realizuotas, realaus objekto nuotraukas.


Kokie reikalavimai projekto nuotraukomis?
Visos įkeliamos nuotraukos į NamuPlanai.lt portalą turi būti .jpg arba .gif formato, jos automatiškai sumažinamos iki 640x480 dydžio. Maksimalus leistinas nuotraukos dydis yra 2MB.


Savo kontaktuose nurodžiau savo SKYPE id, bet WEB puslapyje nesimato mano SKYPE statusas.
Yra neteisingai nustatyta jūsų SKYPE programa. Jūs turite "leisti" web vartotojams matyti jūsų SKYPE statusą. Atlikite sekančius veiksmus SKYPE programoje. Meniu pasirinkite Tools > Options:


SKYPE Tools>Options


Atsidariusiame lange kairėje pasirinkite "Privacy" ir užtvirtinkite parametrus lango dešinėje (Allow Calls from anyone, Allow chats from anyone ir svarbiausia Allow my status to be shown on the web):


SKYPE Privacy Allow web calling

Nepamirškite ušsaugoti parametrų paspausdami "Save" mygtuką. 

Pastaba: Jūsų SKYPE programa gali atrodyti kiek kitaip nei čia pateikta. Labai atsiprašome bet negalime pateikti visų SKYPE programų versijų.

 

Čia galite užduoti klausimą mums.

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio