Projektų paieška

Bendras plotas

Aukštų skaičius

Projekto kaina

Garažas

Tekstas

(išplėstinė paieška) Ieškoti >
Privatumas NamuPlanai.lt portale

Tikslas

Informuoti apie Lietuvos architektus ir jų suprojektuotų individualių namų projektus, kurti virtualią bendruomenę, besidominčią namų projektais ir statybomis.

Prisijungdami prie svetainės NamuPlanai.lt Jūs sutinkate su čia pateiktomis taisyklėmis.


Asmeninės informacijos saugojimo nuostatai

Svetainėje lankytojai gali būti paprašyti pateikti asmeninę informaciją bei demografinius duomenis. Pateikdami asmeninę informaciją svetainėje Jūs sutinkate su NamuPlanai.lt asmeninės informacijos naudojimo taisyklėmis.


Asmeninės Informacijos Naudojimosi Taisyklės

   1. Informacija apie asmenį nėra pateikiama trečioms šalims, išskyrus jai to reikalauja įstatymai.

   2. Informacija apie asmenį yra naudojama svetainės ir su ja susijusių įmonių vidinei statistikai tvarkyti.

   3. NamuPlanai.lt pasilieka teisę kontaktuot su vartotojais iškilus nesklandumams.

   4. NamuPlanai.lt niekada nedalino ir nedalins vartotojų elektroninių adresų reklamai (spam) platinti, išskyrus tuos atvejus kai pats vartotojas sutinka gaut tokią informaciją.

   5. NamuPlanai.lt pasilieka teisę pateikti apibendrintus statistinius duomenis apie mūsų klientus, lankytojų srauto dėsningumus bei atitinkamą tinklalapyje skelbiamą informaciją geros reputacijos trečiosioms šalims, tačiau šie statistiniai duomenys nepateiks jokios asmenį identifikuojančios informacijos.


Atsakomybė

NamuPlanai.lt pateikta informacija niekaip neįpareigoja, yra pateikiama tik informaciniams tikslams. NamuPlanai.lt negarantuoja dėl pateiktos informacijos visapusiškumo, patikimumo ar tikrumo, taip pat neįsipareigoja ir pareiškia nesanti susaistyta kokių nors sutartinių ar įstatyminių prievolių, kurios gali atsirasti dėl svetainėje pateiktos informacijos galimo klaidingumo, trūkumų ar neatitikimų. NamuPlanai.lt neatsako už asmenines ir kitokias galinčias įžeisti asmens orumą pastabas paliktas kitų vartotojų. NamuPlanai.lt pasilieka teisę naikinti žeidžiančius komentarus, taip pat uždrausti priėjimą prie forumų vartotojams, kurie rašo tokius komentarus.


Saugumas

Prašome atkreipti dėmesį, kad visada yra galima rizika, susijusi su asmeninių duomenų pateikimu (nepriklausomai nuo to, ar jie pateikiami asmeniškai, telefonu ar internetu), taip pat nėra galimybių užtikrinti visiško technologijų sistemos saugumo ar apsaugos nuo sugadinimo ar kompiuterių piratų, tačiau NamuPlanai.lt stengiasi imtis visų reikalingų priemonių siekdamas užkirsti kelią ir sumažinti nesankcionuoto priėjimo, netinkamo naudojimo bei netikslaus Jūsų asmeninių duomenų pateikimo riziką.

Projektai Architektai Straipsniai Pagalba Kontaktai

© 2007-2015 Namų planai Privatumas Reklama Mantra radio